MAKALELER

Kliniğimizde Sadece VAJİNİSMUS Tedavisi Yapılmaktadır

Kliniğimizde Sadece VAJİNİSMUS Tedavisi Yapılmaktadır

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan Op. Dr. Çiğdem TEZCAN, 27 senelik mesleki tecrübe birikimiyle, 7 senedir kliniğinde sadece VAJİNİSMUS tedavisi, cinsel terapi ve çift terapisi alanlarında yoğunlaşmış ve bu alanda hizmet vermektedir. Bu süre içinde binlerce vajinismus hastasının tedavisini gerçekleştirmiş ve bu alanda uzmanlaşmıştır.

Vajinismus hastalığının temeli psikolojik olmakla birlikte bazen altta yatan sebep yapısal anatomik sıkıntılar olabilir. Kliniğimize başvuran vajinismus hastalarının sorunları ister psikolojik kökenli olsun, ister yapısal bir anormalliğe bağlı olsun, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığının yanında, Psikoterapi Enstitüsünde psikoterapi eğitimi almış ve klinik psikoloji yüksek lisansı bulunan Op. Dr. Çiğdem TEZCAN tarafından, kadın kadına bir hassasiyet içinde tek elden tedavi olanağı sunulmaktadır. Cinsel ilişkiyle ilgili sorununuz ne olursa olsun, sorunun çözümü için sadece bir tek elden kadın cinsel terapist-jinekolog'dan yardım alacaksınız.

Çalışan ve asistanların tamamı kadın olan ve hasta mahremiyetine son derece özen gösterilen kliniğimizde, yalnızca 45 saniye süren, kesinlikle ağrısız, vajinaya hiç bir şekilde müdahale edilmeden, sadece gözlemle yapılan ilk jinekolojik muayene ile hem vajinismusun derecesi, hem de ilişkiye girmeye engel yapısal sorun varsa tespit edilir.

ÖNCEKİ MAKALE ANASAYFA SONRAKİ MAKALE

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.