0 532 053 06 11
VAJİNİSMUS

VAJİNİSMUS HASTALARINDAN MEKTUPLAR

Bursa Vajinismus Hastamız : 7 Yıl Büyüttüğüm Sorun 3 Seansta Bitti.

image-1

Kabus bir gecenin sabahında karar verdim bir sorunum olduğuna ben 7 yıllık evliyim benim durumum da olan yüzlerce bayan gibi nasıl olsa bir gün olacak diye diye kendimi koskoca 7 yıl avuttum. ALLAH’ıma şükürler olsun ki eşim çok anlayışlı birgünden birgüne hiçbir sorun çıkarmadı. Bana her zaman destek oldu. Bana bigün karar verdim ve internete girdim ve dedim ki ALLAH’ım karşıma bana kim yardım edebilecekse hayırlısıyla karşıma onu çıkar dedim. Ve karşıma Çiğdem TEZCAN çıktı. Öncelikle mektuplarını okudum. Ve çok cesaret aldım. İçimden dedim ki bende böyle başardım diye mektup yazıcakmıyım diye. Kendimi toparlayıp cesaretlenip gitmem 2’ ayı daha buldu. Ve karar verdim o cesaretle aradım eşimle giderken çok tedirgindik. Acaba neyle karşılaşıcaz diye ama Çiğdem Hanım’ın o sıcacık samimiyeti güler yüzü bize öncelikle doktor gibi değil bi abla bi kardeş gibi yaklaşması bütün endişlerimi yok etti. Ve biz 3. Seansta Çiğdem HANIM’ın sayesinde başardık. Bu kadar basitmiydi Acı yok, ağrı yok soru işaretleri yok. Öncelikle kendi vajinamı yanlış tanıyormuşum. Bu kadar küçük bir problemi 7 yıl kafamda büyütmüş sorun haline getirmişim. Korkularımın ne kadar yersiz olduğunu anladım. 
Çiğdem Hanım’a güvendim kendime başaracağıma inandım ve VAJİNİSMUS’u yendim. Vajinismus hastalığını taşıyan bütün bayanlara şunu söylemek istiyorum; ERTELEMEYİN….
İnanın kafamızda büyüttüğümüz gibi değilmiş. Sizin mektuplarınız bana ışık oldu. Cesaret verdi ve başardım. Benimde mektubum inşallah size ışık olsun. En son tabiî ki Canım doktorum ÇİĞDEM TEZCAN’a çok teşekkür ediyorum. Herşey Çiğdem Hanım’ın sayesinde oldu. Eğer Vajinismus sorununuz varsa “ ÇİĞDEM TEZCAN “ diyorum… İnanın Çiğdem Hanımı tanıyınca bu yazdıklarıma hak vereceksiniz.

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.