0 532 053 06 11
VAJİNİSMUS

VAJİNİSMUS HASTALARINDAN MEKTUPLAR

Bursa Vajinismus Hastamız, 28 Yaşında Üniversite Mezunu

image-1 image-1

1,5 yıllık evliyiz. İlk başlarda çok önemsemedik. Hep olur dedik. Yarın, yarın, yarın…… yarınlar geçtikçe sonuç gelmedi. Bunun öncelerde kendiliğinden çözülebileceğini düşünüyorduk. Anladık ki kendiliğinden çözülebilen bir problem değilmiş. Bunu kabullenmeye başlamıştık artık. Araştırdık. Çiğdem hanımı bulduk. Aslında bir kliniğe gitmekten de korkuyordum. Giderim ve tekrar başaramazsak? Bu daha büyük bir sorun olurdu. Ama…. Öyle olmadı tabi ki. Çiğdem hanımla karşılaştığım an da her şey değişti.hem de 2 seansta. Çiğdem hanımın samimiyeti, güler yüzü ve bu konu da cesaretlendirmesini de es geçemeyiz tabi ki. 

Gerçekten tedavisi olan bir hastalık ve kesinlikle böyle bir problem yaşadığınız an da geciktirilmemeli, zaman kaybı. Biz ‘’ keşke daha önce gitseymişiz, zamanımızı boşuna geçirdik’’ diye her defasında söyleriz. Artık 2. ‘’GERÇEK’’ bir evlilik yıl dönümümüz olacak. 

Çiğdem hanım bu işin uzmanı. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum, minnettarım ve ‘’ÇİĞDEM TEZCAN’’ hayatımızın bir dönüm noktası, karanlık günlerimizi aydınlatan bir kadın olarak her zaman yerini alacak… 

Sevgilerimle 

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.