0 532 053 06 11
VAJİNİSMUS

VAJİNİSMUS HASTALARINDAN MEKTUPLAR

Bursa Vajinismus Hastamız , 2.5 Yıllık Evli

image-1 image-1

Canım Çiğdem Ablam; 

Sen ne kadar güzel bir insansın. Allah'ın izniyle benim hayatımda çok güzel olumlu gelişmelere vesile oldun. Allah senden bin defa razı olsun. Seninle tanışmadan önce evliliğimin pek de iyi gittiğini söyleyemem kendi adıma. Hep eksikti. Daha önce doktorlara gittim hepsi bana her şey normal bir sorun yok diyorlardı. Sadece korktuğum için böyle olduğunu söylüyorlardı. Ama bu sözleri bir şey değiştirmiyordu. Artık gidip muayene olmaktan sıkılmıştım. Ve bir gün internetten araştırırken seni buldum. En sonunda randevu alıp sana geldik. Çok sıcak ve candan karşılamıştın bizi bana güven vermiştin. 

Nihayet tedavi başladı, 3. seansta sadece vajinusmus olmadığıma kanaat getirdin. Küçük bir operasyon olacaksın Gülbahar'cığım demiştin. Bana korkularımı yenmeyi öğretip, güven verdiğin içinhiç korkmamıştım. Ufak bir operasyondan sonra 1 ay kadar iyileşmeyi beklemiştim bu arada her seni aradığımda yanımdaydın ve güven veren sesinle beni mutlu ediyordun. 1 Ayın sonunda tekrar yanına geldik eşimle tabiki yine çok güzel karşılandık her zaman ki gibi. 

Çok şükür artık bir problem kalmamıştı. Nihayetinde bizimde evliliğimiz anlam kazanmıştı. Ve çok şükür artık ben de sırtımda ki yükten kurtulmuştum. Allah senden bin kez defa razı olsun. İyi ki seni tanımışım Rabbim herkesin karşısına böyle iyi insanlar çıkartsın. Senin gönlündeki bütün güzellikleri hayırlı kılarak sana ve sevdiklerine bağışlasın. Bende eşim de seni çok seviyoruz her zaman dualarımızdasın. Emin ol. Daha neler geçiyor içimden ama sayfalar yetmez. 

Not: 1 aylık hamileyim çok şükür. Darısı benim gibi olan herkesin başına. 
 

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.