0 532 053 06 11
VAJİNİSMUS

VAJİNİSMUS HASTALARINDAN MEKTUPLAR

Bursa Vajinismus Hastamız , 2.5 Yıllık Evli ve 5. Seansta Mutlu Son

image-1 image-1

Muhteşem kurtarıcıma ithafen; 

2 buçuk yıllık evliliğimde başaramadığımızı Çiğdem hanımla, sadece 5 seansta mutlu sona kavuşturduk. İnanılmaz mutluyum. Biz çok büyük bir aşkla evlendim. Fakat bu hastalık beni daha ilk gecemde karşısına aldı. Canımdan çok sevdiğim eşimden uzak, yatağın en ucuna çekilip uyumaya çalıştım. 

Öyle zor günlerdiki benim için yazsam roman olur. Aklınıza gelebilecek herşeyi denedik. Bir türlü başarılı olamadık. Çoğu insanın heyecanla en güzel şekilde hazırlandığı anlara, biz savaşa hazırlanır gibi hazırlandık. Bebe yağları, kremler, peçeteler.... Hiçbiri bir işe yaramadı. Aylar geçti... Eşimin bana kıyamamasını onun bu kadar anlayışlı olmasını bana daha da dokunuyordu. Kendimi zavallı hissediyordum. Amansız bir hastalığa yakalanmışcasına çaresiz.. Kafamda hastalığın tanısını bile koyamamışken çaresini nerede aramalıydım ? Kimle paylaşmalıydım ? Ne yapmalıydım? Bilmiyordum.. 

Canım eşimin bana olan sadaketi, sarı, anlayışı beni daha da yaralıyordu. Her uğraşımızın hüsranla sonuçlanması, beni çok yormuştu. Ondan ayrılmayı bile düşünmüştüm. Eşim artık bebek istiyordu. Beni kırmamak adına dile getiremediklerini üstü kapalı şekilde söylüyordu. Bebek reklamlarına bile dayanamaz hale gelmiştim. Arkadaşlarım bana hamilelik haberlerini veririken, ben dha eşimde birlikte olmamanın üzüntüsüyle kendimi odalara kapatıp ağlıyordum... 

Neyse ki uzun süren araştırmalarım sonucunda Çiğdem Hanım'u buldum. Ona gelen mektupları gözyaşlarımla okudum. Hıçkırıklara boğuldum her seferinde, çünkü o mektuplar beni anlatıyordu. Eşimle paylaştım. Bunca zaman geçmişti o artık inancını kaybetmiş gibiydi. Fakat mektupları okudukça fikirleri değişti. Ben Çiğdem hanımı bulduğum andan itibaren ona güvendim. Ondan başka ilacım kimse olamaz diye inandım. Ve o iyi yürekli kadının kapısını çaldım. Bana huzur verdi, güven verdi, şevkat gösterdi. 

İlk seansımızda ki mutluluk gözyaşlarımı hatırlıyorum. O anaç kadınının buğulu gözleriyle paylaştım mutluluğu. 

Her seansta ayrı bir heyecanla gittim yanına. Her gün daha fazla bir güvenle ve inançla. Beraber ağladık, beraber inandık ve bol bol güldük ve sonuç 5. SEANSTA MUTLU SON. O gün nüyük gündü. Artık olacaktı. Herşey tamamdı. Veeeee BAŞARDIK.. 

Bu muydu benim 2,5 yılımı çalan. Acı yok, ağrı yok, beynimde kurguladığım onca kötü şeye ne oldu ? Bu saçma düşünceler 2,5 sene boyunca dalga geçmiş benimle. O an gözgöze geldik. Titriyordum saçma bir şekilde gülüyorduk. "Oldumu şimdi" dediğimi hatıylıyorum. Bu muydu yani ? Günün sonunda hala inanamıyorduk. Ağzımız kulaklarımızdaydı. Çok mutluyduk, dayanamadım saat 22:00 civarı Çiğdem hanımı aradım. Bu güzel haberi paylaştım. Mutluluğumuzu paylaştık işte herşey bu kadar. Düşünceler, üzüntüler, acabalar, gözyaşları hepsi bitti. O değil, BEN KAZANDIM... Ben onu yendim. 

Zamanında bu mektupları okurken birgün bende bu muhteşem kadına mektup yazıcam demiştim. Ve çok şükür şuan bu mektubu ben yazıyorum. 

SEN, bu mektubu okuyan canım arkadaşım, seni çok yürekten hissediyorum. Ve inan bana bu senin hikayenin en başarılı ilk adımı. 

Bu muhteşem kadının sihirli değneği yok. AMA; seni her karşıladığında sana sımsıkı sarılan melek kanatları var, başardığın her adımda mutluluk gözyaşlarını silecek, buğulu gözlerle bakacak sana güven verecek yüreği var. Elini sımsıkı tutacak tüm enerjisini, inancını, gücünü sana gönderecek anaç bir kadın var. 

Ona güven, kendine güven.. İnanç = Başarı. Ben sana inanıyorum ve çok güveniyorum. Başarıcaksın. Bu yolda benim elimi bırakmayan her daim her seans yanımdan ayrılmayan canım eşimede binlerce teşekkür ediyorum. 

Son olarak Çiğdem Hanım; sizi çok ama çok seviyorum. Sonuca ulaşmak çok güzeldi. Ama en güzeli bu yolda yapayalnız olduğumu düşünürken, aslında sizin gibi birinin var olduğunu bilmekti. Önce rabbime inandım, güvendim.. Ondan diledim ve sizi karşıma çıkardı. Şükürler olsun... Sonra size inandım, güvendim ve beni bu kabustan çekip çıkardını. İyi ki varsınız. Allah size uzun, sağlıklı ömür nasip etsin. Siz bunca insanın mutluluğuna mutluluk kattınız. Katıyorsunuz. Siz de hep mutlu olun herley gönlünüzce olsun. İyiki varsınız. Sizi çok ama çok seviyorum. Canım Doktorum. C.E

ÖNCEKİ MEKTUP ANASAYFA SONRAKİ MEKTUP

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.