0 532 053 06 11
VAJİNİSMUS

VAJİNİSMUS HASTALARINDAN MEKTUPLAR

Bursa Vajinismus Hastamız, 11 Sene Sonunda Gelen Mutluluk

image-1

11 yıllık evliyim. Yaş oldu 32 eşimle tüm çalarımıza rağmen birlikte olamamıştık. 3 yıllık olduğumzda hadi artık destek alalım dedik fakat yapamadım çok utanıyordum. "Elbet olur bir gün" dedim ve geldik 11. yıla. 

İnternetten sürekli bana yardımcı olucak birini arıyordum. Eşiminde desteği büyüktü hep benim hazır olacağım günü bekliyordu. Sonunda Çiğdem hanımı buldum. Kendi kendime dedim ki zaman su gibi geçiyor. Hemen eşimle paylaştım, randevu aldık ve gittik. İlk görüşmemizde aldığım enerjiyi anlatmam mümkün değil. Beni öyle inandırdı ki Çiğdem hanım yapıcam dedim. İlk kontrolde bile iyi olduğumu düşündüm. 

Eşimde bende o potizif enerjiyi almıştık, fazlasıyla inanmıştık öyle de oldu. Doktorumun verdiği egzersizleri hiç aksatmadık gün geçtikçe evet yapabiliyorum diyordum tabi bir de çocuk isteği. Her şey su gibi akıyordu her gün kendimi biraz daha iyi hissediyordum. Tedavi sürecimde çok uzun sürmedi ilk denemede başardık çok şanslı hissediyordum kendimi ama benden önce Çiğdem hanımın desteği unutulmaz. İLk deneme, ikinci deneme derken artık olmuştu eşimde bende çok mutluyuz. Doktorumla sık sık görüştük ilgi ve alakası unutulmaz. 

Anne şefkati gibi sesini duymak bile yetiyordu başarılı olmam için. Ve sonuç 1,5 aylık hamileyim. İyi ki tanımışı Çiğdem Hanımı iyi ki bu zor günlerimizde yanımızda olmuş. Sizi hiç unutmayacağız. 

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.