0 532 053 06 11
VAJİNİSMUS

VAJİNİSMUS HASTALARINDAN MEKTUPLAR

Antalya Vajinismus Hastamız, 3 Yıllık Evli

image-1

Canım Doktorum 

Size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum. Hayatım boyunca minnetle anacağım canım Çiğdem Hocam, güler yüzünüz, anlayışınız, ilginiz için çok çok teşekkür ederim 

3 yıllık evliyim, ilk başlarda geçer diye ertelediğim bu hastalığı 3. Seansta yendim. Artık ağlamalarım yok, eşimle kavga yok, millete yine yalan söyledim uff derdi yok ( çocuk düşünmüyoruz yalanları ) yıl boyunca boşu boşuna tedaviyi ertelemişim olan eşimle ikimizin güzel zamanlarına olmuş. Biliyorum çok zor, çok ağır ama geçiyor, tedavi olunca kuş gibi oluyorsun J Size nasıl mutluyum anlatamam. 

Tedavi sürecinden biraz bahsetmek istiyorum. İlk olarak Çiğdem hocayı eşim buldu, sonra ben araştırdım gidelim dedik size o gün (ilk gittiğimiz) nasıl karmaşık duygular içindeydim anlatamam. Heyecanlı, tedirgin, umutsuz, mutsuz. İlk gidişim yani ilk seansım ağlayarak geçti içim nasıl doluysa… Ama odadan çıktığımda rahatlamıştım. Kendime güvenim gelmişti. 2.seans için daha istekli daha yürekliydim. Bu arada ödevlerimi eksiksiz yapıyordum. 2.seans bittiğinde iyice mutlu olmuştum ve Çiğdem Hocam yarın 3.seans için gelebilir misin diye sordu. TABİ Kİ dedim :) Ve 3.seansın sonunda bu akşam deneyebilirsiniz dedi, size mutluluğumu,heyecanımı anlatamam. Hemen eşimi aradım, o da çok sevindi. Akşam için güzelce hazırlandık ve BAŞARMIŞTIK :) 

Ağladık, güldük, bir daha ağladık, sarıldık, ikimiz de mutluluktan ne yapacağımızı şaşırmıştık. Rabbime binlerce şükrediyorum her gün. Çiğdem Hocamı her gün arıyorum. Allah ondan bin kere yazı olsun. 

Not : %100 tedavisi bu hastalıktan korkma arkadaşım! 

Çiğdem Hocam çok doğru adres ! 

G.G - 21.02.15 

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.