0 532 053 06 11
VAJİNİSMUS

VAJİNİSMUS HASTALARINDAN MEKTUPLAR

Bursa Vajinismus Hastamız , 25 Yaşında , 1.5 Yıllık Evli

image-1

Bir kadının başına gelebilecek en kötü durummuş. Yaşayınca anladım. Zamanla geçer dedim kendimi zorladım, farklı yollar denedim, doktora gittim ama hiç bir fayda görmedim.

Sizinle tanışmam çok geç olmuş bunu şimdi anlıyorum. Keşke bu kadar ertelemeseymişim. Ama iyi ki de diyyorum. İyi ki sizin gibi güven veren, samimi, sıcakkanlı bir doktorla karşılaştım. Bana o kadar iyi geldiniz ki psikolojimide düzeltiniz. Yanlış bildiğim o kadar çok bilgi varmış ki artık öğrendiklerimi çevremdekilere anlatacağım.

Sitenizi ilk araştırıp bulduğum zaman mektuplarınızı okumuştum ve niye bu kadar beklemişler ki diye yorum yapardım. Bekliyormuş insan belki geçer halolur diye ama olmuyormuş. Hiç aklıma bile gelmeyen durum başıma geldi. Eşime de çok teşekkür ediyorum beni hiç zorlamadı kötü davranmadı. Tabi morali bozuluyordu üzülüyordu ama bende üzülüyordum. 

Size geldiğimde bu iş olcak iyi olacağım gözüyle bakıyordum. Seanslara gidip geldikçe gerçekten zormuş diyodum. İnat etmiştim ama ben yeneceğim bunu, başaracağım. Çok uzun sürmedi vee beklenen oldu anlamadım gibi bişey oldu o kadar dolmuşum demek ki ağladım eşim sarıldı, daha iyi oldum. Siz benim için milatsınız Çiğdem hanım iyi ki sizi tanımışım. Çok teşekkür ederim sabrınız, desteğiniz, sevginiz için. Allah razı olsun. Herşey gönlünüzce olsun.

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.