0 532 053 06 11
VAJİNİSMUS

VAJİNİSMUS HASTALARINDAN MEKTUPLAR

2 Yıllık Evli İstanbul Vajinismus Hastamız : "Mutluluktan Ağladım"

image-1 image-1

MERHABA
12.10.2014 eşimle yeni bir hayata evet dediğimiz gün. Hayallerimizin gerçekleştiği gün hayatımın en güzel günü…
Takii ilk gece’ye kadar. İlk gece bu problemi yaşayan herkez gibi saçma sapan 2 sene beni peşinden sürükleyen korkular yüzünden sevdiğim ve sevildiğim adamla birlikte olamamak bu güzel duyguyu yaşayamamak…. Evliliğimizin 3. Ayında internetten bulduğumuz bir psikoloji merkezine gitmeye karar verdik boşu boşuna beni her seansta yıpratan ve beni hep hayal kırıklığına uğratan seanslar. Eşim benim yıprandığımı görünce tedavi’yi bırakıp zamanla kendimizin başarabileceğini söyledi. Tedaviyi bıraktım tabi artık 2. Senemiz bitecek 3. Senemize giricez boşa çabalamalar ve birde bebek istemi. Tekrar internetten araştırmaya başladık. Sevgili Çiğdem Hanım’ın sitesini gördük mektupları okuduk medya’daki konuşmaları bize olabileceğini tekrardan inandırdı ve hemen randevu aldık iyiki’de aldık ben artık eşimin yüzüne ağlayarak bakmıyorum.
23.09.2016 İlk görüşme bizi kapıda güler yüzle karşılayan melek gibi bir doktor bildiğimiz bütün yanlışları bize en doğru bir şekilde anlattı umutsuz ve endişeli girdiğim kapıdan büyük bir umutla eve döndüm o gün.
1. seans ilk seansta mucize 
2. seans korkak ben yaptıklarıma inanamıyorum.
3. seans Daha’da mutluluk üstüne mutluluk
4. seans Ve ben artık VAJİNİSMUS DEĞİLİMMMMM
Kendimi daha rahat hissetmek için bir süre daha evde egzersiz yaptım ve 27.10.2016 kendimi hazır hissettiğim ve ben yapabilirim dediğim gün daha ilk denemede oldu inanamadım belki defalarca oldumu diye sordum. Evet olmuştu ben artık bu vajinismustan kurtulmuştum Eşime bu sefer mutsuzluktan değil, MUTLULUK’tan ağlamıştım. Şimdi bana bu mutluluğu yaşatan dünya’nın en ama en iyi doktoru melek yüzlü doktoruma Çiğdem hanım’a ve beni her seans’ta yalnız bırakmayan elimi tutan eşime binlerce kez teşekkürler. Sizde daha fazla eşinizle birlikte olmayı bu güzel duyguyu 1 gün daha ertelemeden Çiğdem hanımla sizde tanışın.
Ben artık çok mutluyum
Herşey için binlerce kez teşekkürler Çiğdem Hanım….
Darısı Başınıza……

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.