MAKALELER

VAJİNİSMUS TEDAVİSİ BURSA DA, EMİN ELLERDESİNİZ

VAJİNİSMUS TEDAVİSİ BURSA DA, EMİN ELLERDESİNİZ

Vajinismus tedavisi bursa,bir kadın hastalıkları ve doğum merkezi olan ,Bursa Kadın Doğum Akademisi bünyesinde olduğundan,buraya vajinismus tedavisi için gelen hastalarımızın,ne amaçla geldiği anlaşılmamakta,bu durum,hastalığının öğrenilmesinden çekinip,utananan vajinismus hastalarımızın tedavisini kolaylaştırmaktadır.

Vajinismus tedavisi bursa da,vajinismus tedavisini,Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Çiğdem TEZCAN gerçekleştirmektedir.Cinsel terapist ünvanı da olan Jinekolog Dr. Çiğdem TEZCAN,mesleğindeki 20. senesinde,tedavi ettiği binlerce hastanın vermiş olduğu tecrübe ve birikimini,mutlulukla ve sevgiyle hastalarına aktarmaktadır.Op.Dr. Çiğdem TEZCAN,dünyada sürekli gelişim içinde olan mesleğindeki yenilikleri, yakınen takip etmekte ve en son tedavi metodlarını hastalarına sunmaktadır.Vajinismus hastaları,güvendikleri,emin oldukları,kendilerini anlayarak empati kurabilen,tecrübeli bir uzman olarak gördükleri Op.Dr. Çiğdem TEZCAN'a gönül rahatlığıyla,tedavi olmak üzere başvurmaktadırlar.

Bir erteleme hastalığı olan vajinismus hastalarına şunu hatırlatmak isteriz ; ertelediğiniz hastalığınız değil, umutlarınız , mutluluklarınız , çocuklarla süslenmiş mutlu aile tablonuzdur.

OP.DR. ÇİĞDEM TEZCAN SORULARINIZI CEVAPLIYOR

Tedavi hakkında, tedavinin süreçleri veya aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.